Akce a novinky z vinotéky

Program Vánočních akcíNa co se můžete v průběhu Vánočních svátků těšit v Cholupické vinotéce? Máme tu pro vás přehled a kalendář akcí. Na všechny události je dobré se dopředu přihlásit (stačí přes zprávy)Především pak na degustaci portugalských vín, která proběhne v tuto sobotu od 19:00 ( Událost zde: https://www.facebook.com/events/820251148409156/ ) Krom skvělých portugalských vín z vinařství Monte Novo e Figuerinha ( Slunce v sklence ), tentokrát přichystáme dýňovou polévku, kořeněné kuřecí špalíčky, švestky ve slanině a čerstvé bagetky. A k poslechu nám zahraje Honza Nic a jeho kytara.

A nezapomeňte, po celou zimu, ten nejlepší Aliččin svařák, s sebou i na místě ???? Zastavte se a těšíme se na Vás. Krásné svátky Vám všem!


Vánoční balíčkyKrásný Vánoční čas nám začal první adventní nedělí. Ještě hledáte a přemýšlíte o dárku, pozornosti pro Vaše přátele nebo obchodní partnery? Připravíme a zabalíme vinné, nebo třeba i nevinné (jako že třeba bez vína :-) ) balíčky přímo na míru. 

Některé kombinace máme přichystané ve vinotéce rovnou k vyzvednutí. Vaše vlastní kombinace vám zabalíme do dvou dnů. Na domluvu se zastavte, případně nám napište do zpráv. Všem Vám přejeme krásný Vánoční čas. 


Nová kolekce fotografií z přírody a měst od pana Fořta.Máte rádi českou krajinu a přírodu? V Cholupické vinotéce Vás zveme na nově nainstalovanou nádhernou kolekci fotografií přírody a měst z různých koutů naší země. Přijďte se podívat na vernisáž fotografií od pana Fořta, kterou na letošní zimu máma u nás vystavenou. A protože pan Fořt žije v Cholupicích, je možné ho občas zastihnout osobně přímo ve vinotéce. Nechat si vyprávět zajímavé příběhy o tom, jak která fotografie vznikla. 

Vybrané snímky je možné i zakoupit, díky tomu že jsou hezky zarámované, poslouží i jako vkusný a pěkný dárek třeba na blížící se Vánoce.


Otevírací doba během prodlouženého víkenduBěhem prodlouženého víkendu budeme mít upravenou otevírací dobu.
V sobotu 26.10. bude z důvodu dovolené zavřeno.
Ale na vínko se můžete stavit standartě v pátek, vzít si vínko do zásoby a poté vás rádi přivítáme opět v neděli. Kdy bude také otevřeno. Pondělí je poté klasicky zavřené.
Těšíme se a přejeme hezký a úspěšný týden :)

Pro souhrn:
pátek 25.10.: 16:00 - min 22:00
sobota 26.10.: zavřeno
neděle 27.10.: 14:00 - min 22:00
pondělí 28.10.: zavřeno
úterý: 28.10. 16:00 - min 20:00


V sobotu 5.října na Modřanském jarmarkuV sobotu 5. října se Obchodní náměstí v Modřanech promění na místo konání Modřanského jarmarku. Cholupická vinotéka tam nebude chybět, burčák dobré víno a něco k zakousnutí budeme mít sebou. Těšíme se na vás. 


Program jarmarku začíná v 10:30 hodin a končí v 19:00 hodin. A jak je z pozvánky zřejmé, bude to vlastně takový skvělý mix kultury, dílen pro děti i dospělé, hudby a grilování. Hudební workshopy pro malé i velké začínají ve 12:30 a 15:30 hodin. Od 14:00 hodin si zase nenechte ujít koncert skupiny „LEAMON“ a od 17:00 hodin pak náměstí rozezvučí vystoupení kapely „VOCODE“.

https://www.praha12.cz/modransky-jarmark-nabidne-kulturni-i-kulinarske-zazitky/d-72114


Růžový burčák od středy 25. záříBlíží se nám středa a tím i nová porce burčáku. A tentokrát speciálka. Máme potvrzeno že ve středu budeme mít růžovku 
Objednávky a rezervace nám pište do zpráv. Nebo ještě lépe, přijďte ochutnat a posedět osobně :-) Máme teď krásné baboletní večery :)


Výstava fotografií bouřekJsou silné, mocné a nebezpečné pro mnohé však krásné a působivé. Zveme vás na novou výstavu do Cholupické vinotéky. Jana Soukupová a Pavel Rada poskytli pro naši galerii sbírku fotografií bouřek a jevů s nimi spojených.


1. burčák je tu! Ve středu 11.9.Přátele a kamarádi. Máme to potvrzené, první letošní burčák je tu! Od středy 11. září v Cholupické vinotéce!

S tím vás zveme i na oblíbené Cholupické vinobraní, ve středu od 19:00 s živou hudbou, zahraje nám Honza Roušar - živý jukebox. Čekáme příjemné slunečné počasí. Tak přijďte ochutnat první letošní burčák a strávit hezké středeční odpoledne.
Burčák bude k odebrání od 16:00. Kdo ho máte již rezervovaný, počítáme s vámi. Další případné rezervace nám piště do zpráv.
Těšíme se na vás a ve středu ahoj. 


V sobotu 7.9. degustace z rodinného vinařství VicanPřátelé zveme vás na degustaci vín z VICAN rodinné vinařství. Z jejich kolekce jsme vybrali devět druhů vín. Po degustaci vám bude hrát a zpívat vynikající zpěvák Honza Roušar - Živý Jukebox

 Pro velký zájem už zbývá jen několik volných míst a tak neváhejte s přihlášením - hlaste se prosím prostřednictvím zpráv

19:00 až 20:00
Degustace vín Vican rodinné vinařství
 
20:00 až 23:00
Koncert Jana Roušara

Letní dovolenáNa vědomost se dává, že od soboty 3.8. do pondělí 12.8. bude vinotéka uzavřena. Proč? Letní dovolená !! :) Ali si jede pořádně ( = aktivně ) odpočinou :). Poslední večer, kdy si tak můžete přijít na/pro vínko bude v pátek 2.8. poté se pořádně přivítáme v úterý 13.8. :-)