Akce a novinky z vinotéky

Otevírací doba během prodlouženého víkenduBěhem prodlouženého víkendu budeme mít upravenou otevírací dobu.
V sobotu 26.10. bude z důvodu dovolené zavřeno.
Ale na vínko se můžete stavit standartě v pátek, vzít si vínko do zásoby a poté vás rádi přivítáme opět v neděli. Kdy bude také otevřeno. Pondělí je poté klasicky zavřené.
Těšíme se a přejeme hezký a úspěšný týden :)

Pro souhrn:
pátek 25.10.: 16:00 - min 22:00
sobota 26.10.: zavřeno
neděle 27.10.: 14:00 - min 22:00
pondělí 28.10.: zavřeno
úterý: 28.10. 16:00 - min 20:00


V sobotu 5.října na Modřanském jarmarkuV sobotu 5. října se Obchodní náměstí v Modřanech promění na místo konání Modřanského jarmarku. Cholupická vinotéka tam nebude chybět, burčák dobré víno a něco k zakousnutí budeme mít sebou. Těšíme se na vás. 


Program jarmarku začíná v 10:30 hodin a končí v 19:00 hodin. A jak je z pozvánky zřejmé, bude to vlastně takový skvělý mix kultury, dílen pro děti i dospělé, hudby a grilování. Hudební workshopy pro malé i velké začínají ve 12:30 a 15:30 hodin. Od 14:00 hodin si zase nenechte ujít koncert skupiny „LEAMON“ a od 17:00 hodin pak náměstí rozezvučí vystoupení kapely „VOCODE“.

https://www.praha12.cz/modransky-jarmark-nabidne-kulturni-i-kulinarske-zazitky/d-72114


Růžový burčák od středy 25. záříBlíží se nám středa a tím i nová porce burčáku. A tentokrát speciálka. Máme potvrzeno že ve středu budeme mít růžovku 
Objednávky a rezervace nám pište do zpráv. Nebo ještě lépe, přijďte ochutnat a posedět osobně :-) Máme teď krásné baboletní večery :)


Výstava fotografií bouřekJsou silné, mocné a nebezpečné pro mnohé však krásné a působivé. Zveme vás na novou výstavu do Cholupické vinotéky. Jana Soukupová a Pavel Rada poskytli pro naši galerii sbírku fotografií bouřek a jevů s nimi spojených.


1. burčák je tu! Ve středu 11.9.Přátele a kamarádi. Máme to potvrzené, první letošní burčák je tu! Od středy 11. září v Cholupické vinotéce!

S tím vás zveme i na oblíbené Cholupické vinobraní, ve středu od 19:00 s živou hudbou, zahraje nám Honza Roušar - živý jukebox. Čekáme příjemné slunečné počasí. Tak přijďte ochutnat první letošní burčák a strávit hezké středeční odpoledne.
Burčák bude k odebrání od 16:00. Kdo ho máte již rezervovaný, počítáme s vámi. Další případné rezervace nám piště do zpráv.
Těšíme se na vás a ve středu ahoj. 


V sobotu 7.9. degustace z rodinného vinařství VicanPřátelé zveme vás na degustaci vín z VICAN rodinné vinařství. Z jejich kolekce jsme vybrali devět druhů vín. Po degustaci vám bude hrát a zpívat vynikající zpěvák Honza Roušar - Živý Jukebox

 Pro velký zájem už zbývá jen několik volných míst a tak neváhejte s přihlášením - hlaste se prosím prostřednictvím zpráv

19:00 až 20:00
Degustace vín Vican rodinné vinařství
 
20:00 až 23:00
Koncert Jana Roušara

Letní dovolenáNa vědomost se dává, že od soboty 3.8. do pondělí 12.8. bude vinotéka uzavřena. Proč? Letní dovolená !! :) Ali si jede pořádně ( = aktivně ) odpočinou :). Poslední večer, kdy si tak můžete přijít na/pro vínko bude v pátek 2.8. poté se pořádně přivítáme v úterý 13.8. :-)


V pátek 14.6. - degustace proseccaV pátek se to u nás ve vinotéce neslo ve znamení letní rytmů a lahodných vychlazených "bublinek". Degustace prosecca z řady Slunce v sklence (www.sluncevsklence.cz) vyšla na jedničku :) Mrkněte se na pár fotek z této akce. A na prosecco určitě můžete v průběhu léta k nám vyrazit. Kdo ochutnal, může jen doporučit. :-)


Vernisáž DušanaKrásné a u nás v Cholupicích oblíbené obrazy od Dušana Dvořáka i letos v Cholupické vinotéce! Zveme vás tímto na zahájení vernisáže nových obrazů malovaných na hedvábí, které proběhne ve čtvrtek 5. 6. 2019 od 16:30. V doprovodném programu potěší zpěvem i hrou na ukulele Marcela Brožová.
Obrázky bude možné zakoupit a tím podpořit aktivity osob s mentálním postižením, které organizuje nezisková nestátní organizace Modrý Klíč


Jan Nic - dvě vystoupení v CholupicíchU příležitosti dvou akcí v jednom týdnu v Cholupické vinotéce přivítáme zpěváka, písničkáře, kytaristu, skladatele a úspěšného účastníka The Voice Česko Slovensko 2019. Tak ať už dorazíte ku příležitosti pálení čarodějnic, v úterý 30.dubna, nebo v pátek na degustaci španělských vín. Můžete se těšit na skvělé hudební vystoupení.